Naturalne piękno i harmonijne rysy twarzy, potrzebują niekiedy podkreślenia, czy lekkiego retuszu – udoskonalenia, niewidocznego uwydatnienia naturalnych cech i charakteru. Wir pracy, nawał obowiązków i związany z powyższym brak czasu, to najczęstsze powody skłaniające do coraz częstszego wyboru makijażu semi - permanentnego.

 


Naturalny pigment, umiejętnie dobrany do karnacji i zamierzonego wcześniej efektu, wprowadzany jest drobnymi nakłuciami przy użyciu igły w drugą warstwę skóry. Semi-permanentny, gdyż utrzymuje się od trzech do pięciu lat stopniowo zanikając w wyniku złuszczania naskórka, a wchłanianie i jaśnienie pigmentu z upływem czasu dodatkowo potęguje naturalnie wiarygodny - zaskakująco skuteczny efekt.


Mikropigmentacja umożliwia korektę kształtu ust, gęstości rzęs czy linii brwi bez konieczności powtarzania co rano tych samych czasochłonnych czynności. Wykonany także by podkreślić wyraz oczu nad górną linią rzęs lub pomiędzy rzęsami, jeśli nie są wystarczająco gęste, przy czym możliwe jest stosowanie uzupełniające obu technik. Oczy wrażliwe, częste łzawienie, alergie bądź stosowanie szkieł kontaktowych to powody dla których makijaż semi-permanentny może okazać się w aktywnym życiu po prostu niezastąpiony.

jak-gdzie-kiedy.pl Kolory: biały-orła, rozumiany często jako czystość lub szlachetność, na czerwonym tle, symbolizującym krew przelaną za Ojczyznę, od Piastów były ściśle związane z historią Polski.

Dopiero jednak w 1831 roku sprawa symbolu narodowej walki o niepodległość nabrała tak wielkiej wagi, że uchwałą sejmu powstańczego, niezwłocznie po uwolnieniu od carskiego jarzma i proklamowaniu suwerenności, ustanowiono biel i czerwień barwami polskimi, stanowiącymi odtąd symbol walki o wolność i polskość.


Wiele było w naszych dziejach chwil, gdy biało-czerwony sztandar, bandera jak-gdzie-kiedy.pl czy szachownica widniały dumnie nad naszymi głowami w boju, sławiły polskie zwycięstwa czy sukcesy w dziedzinie nauki, kultury czy sztuki, były ciernią w oku niemieckiego czy sowieckiego okupanta, a niekiedy też bywały zasnute dymem katastrof…Flaga Polski - FILM Wielu z nas i naszych przodków miało swój wkład w te chwile niestrudzonej odwagi i dumy, zawsze podrywające nas do boju i składające się na jasne pasmo naszej historii.


jak-gdzie-kiedy.pl Lecz niewątpliwie jeden tylko Polak sprawiał, że tyle „biało-czerwonych” i przez tyle lat dumnie wznosiło się nad głowami milionów jego rodaków we wszystkich zakątkach naszego globu. On spowodował, że biało-czerwona flaga jest na taką skalę rozpoznawana na całym świecie. Tym jedynym jest i zostanie na zawsze Jan Paweł II.

 999 Pogotowie Ratunkowe
 998 Straż Pożarna
 997 POLICJA
 112 Europejski nr. ratunkowy
 991 Pogotowie energetyczne 
 992 Pogotowie gazowe     
 993 Pogotowie ciepłownicze
   
MIASTO, DZIELNICĘ podaj w pierwszej kolejności

--ZACHOWAJ SPOKÓJ--

POTEM dopiero pełny Adres
-wskazówki dojazdu / kierunek
-charakterystyczne cechy terenu
-pozostawione przez ciebie znaki

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.

 


 Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi.


 Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew